Fåtölj

353787

FÅTÖLJ, 1940/50-tal, ljus ylleklädsel, sitthöjd 36 cm

Klädsel med fläckar och skador

Rum 12

Fåtölj

Budhistorik (3 bud)

2259834
2258437
2256938

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.