Lage Lindell litografi

353786

LAGE LINDELL (1920-1980): Figurer, signerad och numrerad Lage Lindell 164/165, litografi, bladmått ca 28,5x43 cm

Tavelvagn 29

Lage Lindell litografi
Budhistorik (25 bud)
2260022
2260033
2260022
1 900
2260032
1 800
2260022
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.