Nattduksbord NK

353785

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets mitt, NK, gråmålade, en låda i sargen, höjd 49, 40 x 52 cm

Ytskador, senare bemålade, ej fungerande nyckel medföljer, sargt med spricka

Rum 5

Nattduksbord NK

Budhistorik (7 bud)
2260204
600
2260203
550
2259691
500
2253510
450
2250883

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.