Karmstol Josef Frank

353782

JOSEF FRANK, karmstol, 1950/60-tal, för firma Svenskt Tenn, teak, skinnklädsel, sitthöjd 38

Ytskador, skinnklädsel med repor

Möbler, Design

Karmstol Josef Frank

Budhistorik (24 bud)
2260236
8 400
2251405
8 200
2251405
7 600
2260234
7 400
2251405
6 800

Slutpris SEK:
8 400
821 EUR, 960 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.