Väggkonsol Karl Johan

353776

VÄGGKONSOL, 1800-tal, Karl Johan, fanérad i mahogny, höjd ca 29, 40x23 cm

Senare skiva, smärre ytskador, sprickor

Diverse

Rum 8

Väggkonsol Karl Johan

Budhistorik (6 bud)
2259495
650
2259127
600
2259127
450
2256923
2252182

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.