Gunnar von Gegerfelt oljemålning

353774

GUNNAR VON GEGERFELT (född 1926): Stilleben, signerad G v Gegerfelt, olja på duk, ca 43x53 cm

Fack 1

Budhistorik (14 bud)
2259601
2259702
2259601
1 300
2259414
2259414

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.