Bordslampa 1900-talets början

353772

BORDSLAMPA, 1900-talets början, postament i mässing, kolonnformad fot i glas med förgyllt korintiskt kapitäl, total höjd med sockel ca 58 cm

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa 1900-talets början

Budhistorik (19 bud)
2258358
2259442
1 400
2258358
1 300
2257992
2257992

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.