Toilette- och arbetsbord arkitektritat

353768

TOILETTE-OCH ARBETSBORD, Jönköpings Möbelfabriks AB, 1958, arkitektritat, utfört i bonad valnöt och rot, delvis med perstorpsplatta, inredd med lådor och skåpdel, höjd 75, 2925 x 55,5 cm, originalritning medföljer, 2 nycklar medföljer

Slitage och ytskador

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 4

Budhistorik (21 bud)
2259610
3 800
2259387
3 600
2259608
3 400
2259387
3 200
2259607

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.