Orientmatta Veramin

353763

ORIENTMATTA, seminatik, Veramin, ca 405x288 cm

Ställvis hårt slitage, lagningar

Mattor/Textilier, Äkta mattor

Orientmatta Veramin

Budhistorik (19 bud)
2263651
2263649
3 800
2263646
3 600
2263645
3 400
2263642
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.