Manne Östlund relief

353757

MANNE ÖSTLUND, (1904-57), " Vid Grates Gudinna", väggrelief i gjutjärn, signerad och daterad Östlund 56, 20x30 cm

Konst, Skulpturer

Rum 13

Manne Östlund relief

Budhistorik (3 bud)

2260054
2249442
2247462

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.