Tore Lundborg

353756

TORE LUNDBORG (1910-1972): "Skogslandskap Bålby Åsbro", olja på pannå, signerad och daterad -66, 60x121 cm

Rum 9

Tore Lundborg

Budhistorik

2016-01-14 kl 21:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.