Bordslampa

353743

BORDSLAMPA, 1900-tal, empirestil, mässing, höjd inkl. skärm ca 75 cm

Slitage, skadad skärm

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa

Budhistorik (27 bud)
2258300
2 400
2258131
2255946
2249295
1 900
2248925
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.