Lådspegel

353741

LÅDSPEGEL, 1800-talets mitt, Karl Johan, fanérad med bl.a. björk, tre lådor, höjd ca 46, 40x25 cm

Slitage, smärre fanérskada

Diverse, Inredning och husgeråd, Speglar

Rum 21

Lådspegel

Budhistorik (6 bud)
2258563
550
2254051
500
2258561
450
2254051
2251263

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.