Carl Brandt oljemålning

353733

CARL BRANDT (1852-1930): Skeppargatan, signerad och daterad C Brandt 1911, olja på duk, ca 65x82 cm

Rum 20

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (14 bud)
2259666
5 400
2258296
5 200
2258295
5 000
2258294
4 800
2258291
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.