Oidentifierad konstnär oljemålning

353731

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsvy, olja på duk, ca 41x57 cm

Krackeleringar, ytskador efter ram

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (27 bud)
2259547
2 800
2259309
2 600
2259540
2 400
2259309
2259539

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.