Oidentifierad konstnär oljemålning

353729

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Marint motiv, olja på duk, ca 23x33 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 27

Budhistorik (19 bud)
2259626
1 400
2259541
1 300
2258779
2258460
2252652

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.