Oidentifierad konstnär oljemålning

353727

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Skonerten Falken, signerad Titti, akvarell, a tergo otydligt signerad, ca 46,5x34 cm

Fack 42

Budhistorik (15 bud)
2256024
1 300
2256011
2255921
2255921
950
2250570
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.