Tor Bjurström färglitografi

353725

TOR BJURSTRÖM (1888-1966), blomsterstilleben, signerad Bjurström, 148/200, färglitografi, 98 x 65 cm

Gulnad

Fack 48

Tor Bjurström färglitografi
Budhistorik (3 bud)

2247549
2254702
2247549

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.