Carl Fredrik Kiörboe oljemålning

353723

CARL FREDRIK KIÖRBOE (1799-1876): tillskriven, Kviga i landskap, olja på duk, 36x43 cm

Färgbortfall, lagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (3 bud)

2259467
2259466
2 600
2249243

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.