Religiös skulptur sydeuropa

353722

RELIGIÖS SKULPTUR, 17/1800-tal, bemålat trä, sydeuropa, höjd ca 35 cm

skador, färgbortfall

Diverse, Samlarobjekt

Monter 6

Religiös skulptur sydeuropa

Budhistorik (13 bud)
2258276
2257951
2 800
2257251
2 600
2257950
2 400
2257251

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.