Anna Munthe-Norstedt oljemålning

353721

ANNA MUNTHE-NORSTEDT (1854-1936): Motiv med rosor, signerad och daterad A Munthe Norstedt / 2 Nov 1912, dedikerad, olja på duk, ca 18x33 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (43 bud)
2259919
9 200
2259911
9 000
2259917
9 000
2259911
8 800
2259916
8 600

Slutpris SEK:
9 200
899 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.