Gösta Granström oljemålning

353720

GÖSTA GRANSTRÖM (1908-1957), "Kvinna i gungstol, 1954", olja på duk, signerad Gösta Granström, 61 x 100 cm

Fack 45

Gösta Granström oljemålning

Budhistorik (30 bud)
2259480
2259479
2 800
2259476
2 600
2259475
2 400
2259473

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.