Vivianne Larsson oljemålning

353718

VIVIANNE LARSSON (1900-tal), "Minnen", olja på duk, signerad Vivianne Larsson, 78 x 69 cm

Fack 51

Vivianne Larsson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2259438
650
2258557
600
2259436
600
2258557
550
2259434
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.