Hylla med skåp- och skrivdel 1930-tal

353717

BOKHYLLA, med skåp- och skrivdel, 1930-tal, fanérad i björk och jakaranda, svärtade handtag och fötter, höjd ca 130, 145x33 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Enstaka fanérbortfall, ytskador

Rum 1

Budhistorik (19 bud)
2259573
3 600
2259577
3 400
2259573
3 200
2258324
2258323
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.