Byrå i empire Danmark

353716

BYRÅ, Danmark, empire, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny med intarsia föreställande Neptunus dragen av två psykopomper, höjd 84, 86x44 cm

Fanérskador, skiva med ytslitage

Ändringar/tillägg
Nycklar medföljer och finns att hämta i Utlämningen

Rum 22

Byrå i empire Danmark

Budhistorik (19 bud)
2260346
4 400
2260353
4 200
2260346
2260343
3 800
2260344
3 600

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.