Sigge Ljungberg oljemålning

353715

SIGGE LJUNGBERG (1906-1979), "Utsikt över Valfridssons gård", olja på duk, signerad Sigge Ljungberg, 40 x 56 cm
Utställd SAK, vårsalong 1957, katalog medföljer

Fack 43

Sigge Ljungberg oljemålning

Budhistorik (21 bud)
2254148
2248100
2251857
2248100
1 900
2249100
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.