Klaffbord England

353714

KLAFFBORD, England, björkfanér, 1900-talets första hälft, höjd ca 76, 90x68, klaffarna vardera ca 40 cm

Fuktfläckar, krackelerad fanér och lackskador

Rum 20

Klaffbord England

Budhistorik (3 bud)

2255372
2257207
2255372

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.