Snedklaffsekretär i rokoko

353713

SNEDKLAFFSEKRETÄR, rokoko, fanérad med olika träslag, förgyllda mässingsbeslag, höjd 106, 92x50 cm

Fanérskador, torrsprickor, fanérbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel och mindre fanérbit till ovan klaff medföljer och finns att hämta i Utlämningen

Snedklaffsekretär i rokoko

Budhistorik (16 bud)
2260430
11 000
2260412
10 500
2260425
10 000
2260412
9 800
2260418
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.