Jennifer Monick fotografi

353712

JENNIFER MONICK (USA, född 1966), "The Surface of the Earth", signerad, daterad och numrerad på baksidan J Monick 1995, 2/5, C-print, 38,5 x 50,5 cm
PROVENIENS: First New York: Staff Gallery, New York

Konst, Fotografi

Fack 42

Jennifer Monick fotografi
Budhistorik (13 bud)
2260251
2260253
1 400
2260251
1 300
2260247
2260242

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.