Ilona Klara Boman oljemålning

353711

ILONA KLARA BOMAN (1913-2000), "Ainas trädgård", olja på duk, signerad och daterad Klara Boman -62, 42 x 36 cm, utställningskatalog mm medföljer

Fack 28

Ilona Klara Boman oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2252587
550
2249601
500
2248740
450
2247546
2248739

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.