Löskolv

353710

LÖSKOLV, svensk, m/1820
Proveniens: Tullverket

Haken och fjädern avbrutna, slitage

Vapen/Medaljer

Monter 18

Löskolv

Budhistorik (20 bud)
2274087
2 800
2274072
2 600
2273675
2 400
2274069
2273675

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.