Löskolv

353707

LÖSKOLV och LADDSTAKE, svenska m/1820
Proveniens: Tullverket

Haken avbruten, rem saknas, slitage

Vapen/Medaljer

Monter 18

Löskolv

Budhistorik (23 bud)
2272753
4 400
2273674
4 200
2272753
2273673
3 800
2272753
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.