Bordsplateau 1800-tal

353706

BORDSPLATEAU, 1800-tal, brons, fötter i form av kvinnohuvuden, höjd ca 7,5, diameter 51 cm, medföljande underrede i sengustaviansk stil, fanérat i mahogny, fothylsor i mässing

Omarbetad, brukslitage, böjd kant mot spegelglas

Diverse

Rum 2

Bordsplateau 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
2258434
5 400
2258431
5 200
2258429
5 000
2258428
4 800
2258427
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.