Löskolv

353705

LÖSKOLV och LADDSTAKE, svenska m/1820
Proveniens: Tullverket

haken avbruten, slitage korrosion

Vapen/Medaljer

Monter 18

Löskolv

Budhistorik (26 bud)
2274089
4 200
2274088
2274083
3 800
2274075
3 600
2274081
3 600

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.