Löskolv

353698

LÖSKOLV och LADDSTAKE, svenska m/1820
Proveniens: Tullverket

träskador

Vapen/Medaljer

Monter 18

Löskolv

Budhistorik (33 bud)
2272757
10 000
2274194
9 800
2272757
8 800
2273671
8 600
2272757
7 800

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.