Bokskåp i nyrenässans

353695

BOKSKÅP med skåpunderdel och glasdörr, nyrenässans, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny och valnöt, höjd ca 211 cm

Slitage, smärre ytskador på avställningsytan

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att hämta i Utlämningen

Rum 18

Bokskåp i nyrenässans

Budhistorik (31 bud)
2260270
7 200
2260279
7 200
2260270
6 800
2260278
6 600
2260270
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.