Golvur A Johansson

353694

GOLVUR, märkt A Johansson,1800-tal, fanerat i bonad björk, intarsia med masurbjörk, höjd ca 225 cm

Torrsprickor, lös list, ytskador

Ändringar/tillägg
Nycklar och lös list finns att hämta i Utlämningen

Klockor/Ur

Golvur  A Johansson

Budhistorik (24 bud)
2260157
4 600
2260163
4 400
2260157
4 200
2260162
2260157
3 800

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.