Elsa Kantzow pastell

353693

ELSA KANTZOW (1870-1956): Friherrinnan Birgitta Leijonhufvud (3 år gammal), signerad och daterad E Kantzow 1909, pastell, ca 52 x 40 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 28

Elsa Kantzow pastell

Budhistorik (32 bud)
2258293
6 600
2258292
6 400
2258286
6 200
2258284
6 000
2258284
5 800

Slutpris SEK:
6 600
645 EUR, 754 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.