Löskolv

353691

LÖSKOLV och LADDSTAKE, svenska m/1820
Proveniens: Tullverket

smärre träskador

Vapen/Medaljer

Monter 19

Löskolv

Budhistorik (27 bud)
2273989
6 200
2273992
6 000
2273989
5 800
2273930
5 600
2270357
5 400

Slutpris SEK:
6 200
606 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.