Lauri Nila

353678

LAURI NILA (1898-1983): Komposition, signerad L Nila, olja på pannå, 54x37 cm

Lauri Nila

Budhistorik (4 bud)

2258853
450
2258409
2254929
2253829

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.