Berta Hansson ett barn

353671

BERTA HANSSON (1910-94): Ett barn, signerad Berta Hansson, 31/200, etsning, ca 23x18 cm

Berta Hansson ett barn
Budhistorik (7 bud)
2258911
600
2258902
550
2258900
500
2258893
450
2258892

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.