RIPSMATTOR Birgit Norén

353667

RIPSMATTOR, 4 st, 1900-talets första hälft, ca 420x63 (blå/röd), 360x65 (flerfärgad), 275x53 (flerfärgad), 470x68 (flerfärgad) cm

Bruksslitage

Mattor/Textilier, Allmoge

RIPSMATTOR Birgit Norén
Budhistorik (11 bud)
2264064
1 800
2264335
1 700
2264064
1 300
2262643
2262562

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.