Kniv Finland 1900-talets mitt

353666

KNIV, Finland 1900-talets mitt, mässing och trä, fodral i präglat läder och vitmetall, skaftavslutning i form av hästhuvud, märkt Kauhava, längd 17 cm

Slitage

Vapen/Medaljer

Kniv Finland 1900-talets mitt

Budhistorik (13 bud)
2258740
900
2258487
850
2258739
850
2258487
2258243
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.