Ryamatta

353660

MATTA, rya, 1900-talets första hälft, ca 145x75 cm

Kortsida med smärre skador

Mattor/Textilier, Mattor/Textilier

Ryamatta
Budhistorik (13 bud)
2268749
900
2260610
850
2268748
2260610
750
2268746
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.