Orientmatta

353659

ORIENTMATTA, semiantik, sannolikt Bakhtiari, ca 345x253 cm

Ställvis slitage, kortsidor med skador

Mattor/Textilier, Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (6 bud)
2265249
2264854
3 800
2257806
3 600
2253566
2253565

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.