Arne Olsson olja på duk

353657

ARNE OLSSON (1918-2003): "Guldheden", monogramsignerad AO, olja på duk, pålagt bladguld, 81x100 cm

Pålagt bladguld

Kundcenter

Arne Olsson olja på duk

Budhistorik (15 bud)
2258918
4 800
2257404
4 600
2253395
4 400
2251741
4 200
2247384

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.