Golvlampa

353653

GOLVLAMPA, 1930-tal, art deco, stomme delvis med spiralvriden dekor i metall, grönbemålad, höjd inklusive skärm ca 174 cm

Fot med slitage/färgbortfall

Belysning, Golvlampor

Rum 9

Golvlampa

Budhistorik (13 bud)
2258930
900
2258336
850
2257427
2258335
750
2257427
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.