Takkrona empirestil

353652

TAKKRONA, 1800-talets slut, empirestil, förgylld brons, för fem ljus, höjd 55, diameter 50 cm

Förberedd för el

Belysning, Taklampor

Takkrona empirestil
Budhistorik (8 bud)
2249521
3 600
2257703
3 600
2249521
3 400
2248802
3 200
2248800

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.