Slaglåspistol

353648

SLAGLÅSPISTOL, svensk, m/1820-49 studsare, längd 42 cm
Proveniens: Tullverket

träskador

Vapen/Medaljer

Monter 17

Slaglåspistol

Budhistorik (7 bud)
2273979
2 800
2271213
2 600
2272376
2 400
2271213
2269383

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.