Flintlåspistol

353647

FLINTLÅSPISTOL, svensk, m/1820 studsare, längd 42 cm
Proveniens: Tullverket

korrosion, träskador

Vapen/Medaljer

Monter 17

Flintlåspistol

Budhistorik (18 bud)
2274006
5 800
2274092
5 600
2274006
5 400
2274078
5 200
2274006
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.